+48 602 374 502
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

ZABIEGI NA TWARZ I CIAŁO

Zabiegi kosmetyczne stanowią uzupełnienie codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń i preparatów pozwalają one na uzyskanie efektów niemożliwych do osiągnięcia w warunkach domowych.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje : )

OFERTA I CENY

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY


Zabiegi wykonuje kosmetolog Katarzyna Garbowska

Zabieg nawilżający

W zabiegu wykorzystywana jest ampułka z kwasem hialuronowym wprowadzana ultradźwiękami, zabieg ma na celu nawilżenie, uelastycznienie, wygładzenie i odświeżenie skóry, zabieg kończy maska algowa.

Cena: 100zł

Zabieg oczyszczający

Podczas zabiegu wykonywane jest oczyszczanie manualne twarzy, następnie aplikowana jest ampułka normalizująca pracę gruczołów łojowych, zabieg kończy wyciszająca maska algowa.

Cena:  120zł – 150zł

Zabieg odmładzający

W zabiegu wykorzystywana jest ampułka liftingująca wprowadzana ultradźwiękami, zabieg ma na celu uniesienie owalu twarzy, spłycenie zmarszczek oraz odżywienie i wygładzenie skóry, zabieg kończy maska algowa.

Cena: 100zł

Zabieg odżywczy

W zabiegu wykorzystywana jest ampułka z ekstraktem ze śluzu ślimaka wprowadzana ultradźwiękami, mająca silne właściwości regeneracyjne i odżywcze, działa również antybakteryjnie, kojąco i przeciwzapalnie, zabieg kończy maska algowa.

Cena: 100zł

Zabieg na okolice oczu

Zabieg wykonywany za pomocą mezoterapii igłowej mający na celu nawilżenie, poprawę mikrokrążenia, rozjaśnienie skóry, poprawę konturu oka, poprawę struktury skóry, zmniejszenie oznak starzenia, redukcja worków pod oczami, rozjaśnienie cieni pod oczami, działanie antyoksydacyjne. 

Cena: 100zł

Masaż twarzy

Twarz + szyja + dekolt

Cena: 50zł

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE CIAŁA


Zabiegi wykonuje kosmetolog Katarzyna Garbowska

Zabieg antycellulitowy (uda + pośladki)

W zabiegu wykorzystywana jest ampułka z kofeiną i teofiliną wprowadzana przy pomocy mezoterapii bezigłowej, zawarte w ampułce ekstrakty roślinne doskonale przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej oraz zwiększają aktywność enzymów rozkładających tłuszcze. Wykazują właściwości drenujące i przyspieszają metabolizm. Skóra staje się elastyczna, sprężysta i gładka.

Obszary zabiegowe: uda + pośladki, brzuch, ramiona. 

Cena: 120zł

Zabieg na rozstępy (uda + pośladki)

Podczas zabiegu wykorzystywana jest mikrodermabrazja wybranej partii ciała, po której aplikowana jest ampułka z koktajlem witaminowym, mająca działanie odżywcze i regeneracyjne. Rozstępy stają się jaśniejsze, mniej widoczne dzięki wzbudzeniu procesu regeneracji włókien kolagenowych, skóra nabiera zdrowego, jasnego wyglądu, jest odmłodzona i bardziej sprężysta.

Obszary zabiegowe: uda + pośladki, brzuch, ramiona

Cena: 100zł

OCZYSZCZANIE MANUALNE

+ dezynfekcja prądami d`arsonvala + serum + sonoforeza + maska algowa


Zabieg wykonuje kosmetolog Katarzyna Garbowska

Oczyszczanie manualne to zabieg polegający na ręcznym oczyszczaniu skóry ze zmian w postaci zaskórników (twartych i zamkniętych) prosaków, groudek, odblokowaniu porów skórnych z nadmiaru łoju i odświeżeniu skóry. Zabieg ten zwykle znany jest jako manualne oczyszczanie twarzy ale wykonywany jest również na innych partiach skóry: na dekolcie, ramionach oraz plecach. Manualne oczyszczanie to zabieg delikatnie bolesny i wymagający odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej, gdyż podczas zabiegu skóra zostaje lekko podrażniona, a miejsca po usunięciu prosaków muszą ulec zagojeniu.

Oczyszczanie manualne daje natychmiastowe efekty. Skóra jest oczyszczona i rozświetlona, o zdrowszym kolorycie. Po oczyszczaniu manualnym skóra lepiej przyswaja substancje aktywne z preparatów kosmetycznych, dlatego warto poprzedzić oczyszczaniem manualnym inne serie zabiegowe.

ULTRADŹWIĘKI


Zabiegi wykonuje kosmetolog Katarzyna Garbowska

Peeling kawitacyjny

+ serum + maska algowa

Zabieg ten powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek, nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, a także pozostałości kosmetyków. Tak przygotowana skóra jest gotowa do lepszego wchłonięcia preparatów. Rezultatem oczyszczania jest gładka cera, skóra staje się delikatna w dotyku, z otwartymi porami i mieszkami włosowymi, zdezynfekowana [bakterie i drobnoustroje zostają rozerwane, a tym samym zniszczone]. Podczas zabiegu skóra może ulec lekkiemu zaczerwienieniu, które zniknie po minucie.

Sonoforeza

+ serum + maska algowa

Jest to zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe, polegający na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, dobranych odpowiednio do jej rodzaju i potrzeb. Umożliwia niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji leczniczych i odżywczych, dlatego jest zabiegiem stosowanym i zalecanym przez lekarzy nie tylko w sferze kosmetycznej, ale również medycznej. Zabieg zwany jest również masażem ultradźwiękowym. Wytwarzane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki, powodując odprężenie skóry i mięśni. Towarzyszy mu delikatny, głęboki masaż, poprawiający przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek.

Sonoforeza to zabieg, który umożliwia przenikanie w głąb skóry, nie tylko preparatom pielęgnującym, lecz również odpowiednim substancjom leczniczym, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne, a także przyspieszają leczenie trądziku oraz pozostałych po nim zmian.

 

Zabiegi peelingu kawitacyjnego i sonoforezy są doskonałym dopełnieniem innych zabiegów a ich połączenie daje doskonałe efekty, dlatego u nas oba te zabiegi w pakiecie są w ekstra cenie : )

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA


Zabieg wykonuje kosmetolog Katarzyna Garbowska

Bezinwazyjna likwidacja zmarszczek. Maksymalne wykorzystanie zjawiska elektroporacji. W zabiegu mezoterapii zastosowano terapię skojarzoną, polegającą na równoczesnym wykorzystaniu fali ultradźwiękowej, impulsowego bodźca elektroterapeutycznego i koktajlu zabiegowego. Umożliwia to precyzyjne wnikanie produktów kosmetycznych do głębokich warstw skóry i stopniowe ich uwalnianie, nawet do 48 godzin po zabiegu, tzw. pinocytoza, czyli tzw. picie komórki. Zabieg ten stanowi alternatywę do klasycznej mezoterapii igłowej, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z iniekcjami. Daje możliwości szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach miejscowych na twarz oraz na ciało. Cząsteczki wprowadzone podczas zabiegu muszą zostać rozłożone w przebiegu naturalnych procesów chemicznych na części składowe oraz wolne rodniki, by potem połączyć się z rodnikami krążącymi we krwi. Cząsteczki mogą wnikać na głębokości około 1-2 mm.

MEZOTERAPIA IGŁOWA


Zabieg wykonuje kosmetolog Katarzyna Garbowska

Mezoterapia igłowa (zwana również iniekcyjną) to zabieg polegający na aplikowaniu w skórę substancji aktywnych za pomocą igły i strzykawki.  Substancje aktywne dostarczane są zwykle w formie specjalnych roztworów i koktajli.

W wyniku zabiegu mezoterapii igłowej dobroczynne dla skóry substancje, poprzez mechaniczne ominięcie bariery naskórka, wnikają bezpośrednio do głębokich warstw skóry właściwej lub tkanki podskórnej.

Zabieg tą metodą pozwala na wtłoczenie substancji głębiej dzięki czemu efekty widoczne są natychmiast po jego wykonaniu. Dlatego mezoterapia igłowa to jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Skutecznie pielęgnuje skórę, rewitalizuje ją i nawilża, niwelując zmarszczki i inne oznaki starzenia oraz przywracając skórze świeży, młody wygląd.

Pracujemy na produktach marki

Dermaheal HSR to przeciwzmarszczkowy produkt, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. 

Działa rewitalizująco na suchą i nieodżywioną skórę, wpływając na zwiększenie proliferacji komórek. Kompleks peptydów biomimetycznych odmładza i pobudza postarzałą skórę, spłycając zmarszczki. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory.

 Produkt przeznaczony do rewitalizacji skóry dojrzałej okolic twarzy, szyi i dekoltu. Powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry. Wzmacnia elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny. Nawadnia suchą skórę i pomaga jej utrzymać równowagę. 

Dermaheal HSR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

58 składników aktywnych- główne to:

• 50mg kwasu hialuronowego

• 5 peptydów biomimetycznych

• 13 witamin

• 24 aminokwasy

• 5 minerałów

• 4 koenzymy

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA FRAKCYJNA DR PEN


Zabieg wykonuje mgr kosmetologii Marcelina Biskupska

Mikronakłuwanie pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, stymuluje produkcję kolagenu, przez co znacząco napina i wzmacnia strukturę skóry, co powoduje wypłycenie blizn, zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, skóra staje się odżywiona, zregenerowana i nawilżona.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA


Zabieg wykonuje kosmetolog Katarzyna Garbowska

Mikrodermabrazja to nowoczesna w pełni bezpieczna a zarazem bardzo skuteczna metoda będąca alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej, która w spektakularny sposób poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi jej problemami. Polega na bezinwazyjnym mechanicznym ścieraniu wyłącznie warstwy rogowej naskórka mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu, pod stałą kontrolą wizualną gwarantując precyzję zabiegu. Zabieg można przeprowadzać na wszystkich typach skóry, zarówno na twarzy, szyi, dekolcie i pozostałych częściach ciała. Kontrolowana mikrodermabrazja w połączeniu z odpowiednimi kosmetykami pomaga uzupełnić składniki odżywcze, pobudza aktywność komórkową, nadaje skórze zdrowszy wygląd. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam pigmentacyjnych, oczyszczaniu skóry i leczeniu trądziku. Jest zabiegiem bezbolesnym i polega na zasysaniu i odprowadzaniu złuszczonego naskórka do wnętrza maszyny i wyrzuceniu na skórę gradientu diamentowego.

OXYBRAZJA


Zabieg wykonuje mgr kosmetologii Marcelina Biskupska

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

Zabieg oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastycznych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja przyspiesza usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny.

BIOPOLARNE FALE RADIOWE


Zabieg wykonuje mgr kosmetologii Marcelina Biskupska

Zabiegi z użyciem tej technologii są bezinwazyjne, bezbolesne i komfortowe. Stymulując skórę tego rodzaju prądami powodujemy powstanie ciepła endogennego pod wpływem którego fibroblasty są stymulowane do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Efektem tej reakcji jest odzyskana przez skórę sprężystość i elastyczność.

ZŁUSZCZANIE KWASAMI


Zabieg wykonuje mgr kosmetologii Marcelina Biskupska

Badania naukowe dowiodły, że stymulacja skóry kwasami pobudza produkcję kolagenu oraz elastyny, przez co wyraźnie przyczynia się do wygładzania zmarszczek oraz utrzymuje odpowiednio napiętą skórę. Działanie kwasów polega na złuszczeniu zrogowaciałych i martwych komórek, w efekcie skutkując oczyszczoną, rozjaśnioną skórą.

OSTRZYKIWANIE OSOCZEM BOGATOPYŁKOWYM


Zabieg wykonuje mgr kosmetologii Marcelina Biskupska

Na czym polega tzw. wampirzy lifting?

Zabiegi regeneracyjne osoczem autologicznym, czyli własnym – PRP (ang. Plateled Rich Plasma) to zabiegi mezoterapii wykonywane własnym, wcześniej pozyskanym osoczem bogatopłytkowym. Znajdują się w nim wszystkie naturalne czynniki potrzebne do regeneracji tkanek.


Jak wampirzy lifting wpływa na skórę?
Zabieg ostrzykiwania własnym osoczem pozwala wzmocnić i ukierunkować własne systemy regeneracyjne organizmu, mające na celu stymulację wybranej tkanki. Dzięki wampirzemu liftingowi, komórki są pobudzane i stymulowane do odnowy, a tym samym uzyskuje się efekt poprawy kondycji skóry (poprawa gęstości skóry, spłycenie zmarszczek mimicznych, wygładzenie i ujędrnienie skóry, ujednolicenie koloru skóry).

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego jest przeznaczony dla pacjentów poszukujących naturalnych sposobów odmładzania. Jest kierowany do osób, których skóra twarzy jest zmęczona, wiotka i wysuszona, bez napięcia, a także do pacjentów, którzy zauważyli u siebie oznaki starzenia skóry – zmarszczki, fałdy i bruzdy oraz brak odpowiedniego poziomu nawilżenia. Z terapii wykorzystującej PRP korzystają również osoby, które przeszły zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej i chcą przyspieszyć proces gojenia. Procedura z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego jest zalecana pacjentom pragnącym pozbyć się zmarszczek, a także zregenerować skórę twarzy. Mogą się jej poddać osoby uczulone na inne preparaty, w tym na wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Jest bezpieczna – wykorzystanie autologicznych składników umożliwia wyeliminowanie ryzyka reakcji immunologicznej organizmu.

 

LASER FRAKCYJNY CO²


Zabieg wykonuje mgr kosmetologii Marcelina Biskupska

Laser frakcyjny to nowoczesna, bardzo skuteczna metoda walki ze zmarszczkami, przebarwieniami a nawet bliznami. Zabieg z wykorzystaniem tego rodzaju laseru oparty jest o zjawisku fototermolizy frakcyjnej.

Tkanki ludzkiej skóry posiadają substancje nazywane fotoakceptorami, które potrafią wchłaniać energię o określonej długości fal elektromagnetycznych. Takie substancje to np. woda, melanina, białko i hemoglobina zawarta we krwi.

Podczas zjawiska fototermolizy wykorzystywane są właśnie te właściwości skóry. Laser frakcyjny emituje energię o tak dostosowanej długości fal, żeby fotoakceptory mogły te fale pochłonąć. W tkankach za pośrednictwem lasera podgrzewana jest woda, a wydzielone przez nią ciepło powoduje mikrouszkodzenie i przerwanie skóry.

Przy wykupieniu 5-ciu zabiegów z góry 6-sty zabieg GRATIS

Poznaj pozostałą ofertę : )