+48 602 374 502
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Masaż


Zabiegi wykonywane są w każdą sobotę od 8:00 do 14:00 

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejszy rodzaj masażu. Najczęściej stosuje się tu tradycyjne techniki masowania, takie jak rozcieranie, głaskanie, ugniatanie, wibracje, oklepywanie. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Regularne zabiegi polepszają samopoczucie, a także zmniejszają odczuwalne napięcie mięśniowe.

Sesja: całe ciało

Czas: 60 min.

Cena: 80zł

System spiralnej stabilizacji mięśniowej

System SSM to metoda pracy czynnym i biernym aparatem ruchu, w celu przywrócenia równowagi w aparacie mięśniowo-więzadłowym i poprawy postawy ciała. Przez specjalne ćwiczenia uzyskujemy pozycję odciążeniową kręgosłupa, co leczy przewlekłe bóle odkręgosłupowe, bóle stawów obwodowych, wady postawy, lumbago czy zespoły wypadającego dysku. Ćwiczenia te stanowią profilaktykę tych chorób.

Sesja: całe ciało

Czas: 60 min.

Cena: 90zł

Autoterapia

Autoterapia to profilaktyka dysfunkcji narządu ruchu, w tym kręgosłupa.

Składa się na nią:

  • redukcja przyczyn stresu na poziomie wzorców reagowania na stres
  • uczenie praktycznego wykonywania samodzielnej terapii zaburzeń czynności narządu ruchu z zastosowaniem poizometrycznej relaksacji mięśni, mobilizacji ucisków punktów maksymalnie bolesnych i punktów spustowych.

Sesja: całe ciało

Czas: 60 min.

Cena: 90zł

Masaż stóp

Kondycja stóp ma ogromny wpływ na zdrowie całego organizmu, dlatego warto zadbać o ich odprężenie po całym dniu. Prawidłowo wykonany masaż przynosi natychmiastowe korzyści dla spiętych mięśni. Masaż ten poprzez oddziaływanie na liczne receptory korzystnie działa na cały organizm.

Czas: 30 min.

Cena: 40zł

Masaż dłoni

Wygląd dłoni jest naszą wizytówką, dlatego masaż jest skutecznym sposobem na atrakcyjny wygląd skóry dłoni. Pobudza on cyrkulację krwi, dzięki czemu skóra nabiera elastyczności, dłoń jest lepiej odżywiona i wybarwiona. Odpowiednio wykonany zabieg przeciwdziała zwyrodnieniom i przeciążeniom występującym przy długiej pracy z myszą i klawiaturą komputerową.

Czas: 30 min.

Cena: 40zł

Masaż kobiety ciężarnej

Celem masażu prenatalnego jest zmniejszenie napięcia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego oraz zmniejszenie poziomu hormonu stresu. Skutkiem masażu jest również poprawa ukrwienia skóry, działania układu krążenia i układu limfatycznego a także zapobieganie obrzękom nóg, bólom kręgosłupa, stawów i głowy. Rozpoczynamy go po 12 tygodniu ciąży, do 8 miesiąca ciąży. Należy upewnić się u lekarza ginekologa, że nie ma żadnych przeciwwskazań i przedstawić stosowne zaświadczenie. Masaż wykonuje się co dwa tygodnie.

Czas: 60 min.

Cena: 90zł

Masaż leczniczy kręgosłupa

Masaż leczniczy kręgosłupa uwalnia kręgosłup od napięć mięśniowych i łagodzi objawy bólowe związane z nieprawidłową pozycją ciała. Szczególnie polecany jest dla osób prowadzących siedzący lub wyjątkowo stresujący tryb życia. To świetna metoda rehabilitacji przy bólach pleców, przeciążeniach, dyskopatiach i zmianach zwyrodnieniowych.

Czas: 30 min.

Cena: 80zł

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych

Terapia stawów skroniowo-żuchwowych stosowana jest przy odczuwaniu bólu w okolicy stawów skroniowo-żuchwowych; przewlekłych bólach głowy (okolica czołowa, skroniowa, potyliczna), których źródłem może być narząd żucia ; odruchowym zaciskaniu zębów, zgrzytaniu zębami w nocy,  bólach zębów i dziąseł bez przyczyn stomatologicznych; zmianach zwyrodnieniowych związanych z wiekiem (strzelanie w żuchwie); pieczeniu i bólach języka i gardła; metalicznym smaku w ustach lub zaburzeniach w wydzielaniu śliny.

Czas: 30 min.

Cena: 50zł

Terapia manualna

  • poprawi zakres ruchomości żuchwy
  • ograniczy lub wyeliminuje dyskomfort wzmożonego napięcia mięśni w obrębie twarzoczaszki
  • przywróci prawidłowe położenie struktur anatomicznych, co zlikwiduje przykre dolegliwości i zmniejszy odczucia bólu

Czas: 30 min.

Cena: 60zł

Terapia wysiłkowego nietrzymania moczu

Terapia wysiłkowego nietrzymania moczu stosowana jest gdy dotyka kłopotliwy problem nietrzymania moczu, zdarza się zmoczyć bieliznę w trakcie wysiłku, kaszlu, kichania czy śmiechu lub jeśli ginekolog stwierdził obniżenie narządu rodnego. Mięśnie dna miednicy, wraz z innymi tkankami, zamykają od dołu miednicę, podtrzymują wszystkie narządy znajdujące się w miednicy mniejszej tj. pęcherz, jelita a u kobiet dodatkowo macicę z przydatkami. Przez te mięśnie przechodzi odbytnica a u kobiet cewka moczowa i pochwa, dlatego prawidłowe funkcjonowanie mięśni dna miednicy jest bardzo istotne dla układu moczowego.

Czas: 30 min.

Cena: 60zł

Poznaj pozostałą ofertę : )